ZVERTE ČISTOTU SVOJHO OKOLIA DO NAŠICH RÚK

Niečo o nás

PRVÝ KONTAKT

Máte záujem o naše služby alebo máte otázku k naceneniu? Zaujímajú vás podrobnosti, ako postupujeme, alebo či vieme zabezpečiť špeciálne požiadavky? Ozvite sa nám. Telefonicky alebo e-mailom a my vám radi zodpovieme všetky otázky.

OBHLIADKA

Každý priestor alebo služba má svoje špecifiká. Aby sme splnili vaše požiadavky do poslednej bodky, dohodneme si s vami termín osobnej obhliadky v čase, ktorý vám bude vyhovovať.

CENOVÁ PONUKA

Na základe obhliadky alebo presných informácií vám vypracujeme transparentnú cenovú ponuku. Zároveň si dohodneme vyhovujúce termíny, v ktorých upratovanie alebo iné služby zrealizujeme.

REALIZÁCIA

V dohodnutom termíne alebo opakovaných intervaloch upraceme váš byt, kanceláriu alebo iné priestory k vašej maximálnej spokojnosti. Ak budete mať záujem, služby môžeme kedykoľvek upraviť alebo rozšíriť.

Naša vízia

Upratovanie a čistenie domácností, firiem, spoločných priestorov a rôzne pomocné či doplnkové práce sú našou hlavnou parketou. Ponúkame komplexné služby, preto nás oslovuje stále viac klientov v okolí Púchova, Považskej Bystrice, Ilavy, Lednických Rovní, Beluše, Nemšovej, Trenčianských Teplíc, Makova, Čadce, Žiliny, Bytče, Dubnice nad Váhom a priľahlých obciach. Čo všetko vám môžeme ponúknuť?

Profesionálne príslušenstvo na upratovanie a čistenie

KÄRCHER Puzzi 10/1 tepovač

Profesionálny tepovač na sedacie súpravy, koberce, matrace, čalúnenie a iné...

KÄRCHER vysokotlakový čistič

Dosiahneme ďaleko efektívnejšie výsledky čistenia, ako keby ste mali čistiť ručne. Poradíme si v čistením v interiéri aj v exteriéri.

KÄRCHER parný čistič okien

Vyčistíme vaše okná precízne a 3 x rýchlejšie ako pomocou bežných prostriedkov tak, aby boli bez šmúh a nečistôt.

KÄRCHER vysávač s HEPA filtrom

Používame kvalitné a vysoko účinné vysávače s HEPA filtrami vhodné aj pre alergikov. Využívame ho pri čistení v domácnostiach, kanceláriách aj gastronomických prevádzkach.

KÄRCHER parný čistič na podlahu

Dôkladné čistenie parným čističom odstráni baktérie zo všetkých tvrdých povrchov. Dokonale vyčistíme dlaždice, drevennú podlahu a dokonca aj najmenšie medzery.

HERMAN priemyselný vysávač

Jednoducho si poradíme s upratovaním suchých aj kvapalných nečistôt, pomocou priemyselného vysávača pre nás nieje nič prekážkou. Udržíme tak váš pracovný priestor stále čistý.

Pomôžeme vám?

Profesionálne príslušenstvo na úpravu exteriéru

STIHL FS 410 C-EM benzínový krovinorez

Kosenie náletových rastlín do hrúbky stoniek 5cm, kríkov, zarastených burín a neudržiavaných pozemkov. Ponúkame aj kosenie vo vašej obci.

STIHL RM 448 PC kosačka na trávu

Kosenie rovinatých pozemkov a trávy v záhradách, na lúkach, sadoch, priemyselných areáloch, stavebných pozemkoch.

STIHL FS 120/R benzínový krovinorez

Zbavíme vás krovín, náletových drevín, vysokej trávy a ďalšej buriny v čo najkratšom čase s ohľadom na váš majetok.

Zavolajte nám, napíšte e-mail alebo vyplňte formulár

Zaujala vás naša ponuka služieb a radi by ste nás oslovili s otázkou, nacenením alebo priamo s objednávkou? Vyberte si spôsob, ktorý vám vyhovuje najviac a my sa vám obratom ozveme naspäť.

© 2023 Royal upratovanie

Vytvoril tím LemonLion.